8W x 6L x 1.5D, 6 Mil Black Zipper & Rope Handle Vinyl Bags
SKU: 640806ZRB
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 500 |
| Width | 8" |
| Length | 6" |
| Depth | 1.5" |
| Thickness | 6 Mil |
| Color | Clear |
| Zipper Color | Black |
Overview
Black Zipper & Rope Handle Vinyl Bags, 8W x 6L x 1.5D, 6 Mil
Reviews
Related Products
-
5.5W x 3.25D x 8.25L, Kraft Paper Shopping Bags
$135.13Original price was: $135.13.$39.88Current price is: $39.88.



















































































































































































