6 1/2 x 3 1/2 x 1 1/8, Two-Piece Candy Boxes, Caramel Lid/DarkChocolate Base, 1/4lb./4oz.
SKU: 808S-2251/2296
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 100 |
| Width | 6 1/2" |
| Length | 3 1/2" |
| Height | 1 1/8" |
| Color | Caramel |
| Base Color | Dark Chocolate |
| Capacity | 1/4 lb |
Overview
6 1/2 x 3 1/2 x 1 1/8, Two-Piece Candy Boxes, Caramel Lid/DarkChocolate Base, 1/4lb./4oz.
Reviews













































































































































































