4W x 8L x 2D, 6 Mil White Zipper Hang Loop Vinyl Bags
SKU: 640408ZHW
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 500 |
| Width | 4" |
| Length | 8" |
| Depth | 2" |
| Thickness | 6 Mil |
| Color | Clear |
| Zipper Color | White |
Overview
White Zipper Hang Loop Vinyl Bags, 4W x 8L x 2D, 6 Mil
Reviews
Related Products
-
5.5W x 3.25D x 8.25L, Kraft Paper Shopping Bags
$135.13Original price was: $135.13.$39.88Current price is: $39.88.













































































































































































