| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 1000 |
| Width | 9" |
| Length | 21" |
| Depth | 3" |
| Thickness | 1.2 Mil |
| Color | Clear |
"ICE" |
|
| Capacity | 9 lbs. |
Overview
Ice Bags with 4″ Twist Ties, 9W x 21L, 1.2 Mil
Reviews
Related Products
-
5.5W x 3.25D x 8.25L, Kraft Paper Shopping Bags
$135.13Original price was: $135.13.$39.88Current price is: $39.88.













































































































































































