3 1/2 x 3 1/4 x 1 1/8, Two-Piece Candy Boxes, Gold Diamond, 1/4 pound
SKU: 808S-2007
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 100 |
| Width | 3 1/2" |
| Length | 3 1/4" |
| Height | 1 1/8" |
| Color | Gold Diamond |
| Base Color | Gold Diamond |
| Capacity | 1/4 lb |
Overview
3 1/2 x 3 1/4 x 1 1/8, Two-Piece Candy Boxes, Gold Diamond, 1/4 pound
Reviews













































































































































































