3 1/2 x 3 1/4 x 1 1/8, Two-Piece Candy Boxes, Elegant Gold, 1/8 pound – 4pc.
SKU: 804-2044
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 100 |
| Width | 3 1/2" |
| Length | 3 1/4" |
| Height | 1 1/8" |
| Color | Elegant Gold |
| Base Color | Elegant Gold |
| Capacity | 1/8 lb |
Overview
3 1/2 x 3 1/4 x 1 1/8, Two-Piece Candy Boxes, Elegant Gold, 1/8 pound – 4pc.
Reviews













































































































































































