25W x 17G x 48L, 3 Mil Clear Trash Can Liners
SKU: 4042483XC
| Sale Unit | 100 |
|---|---|
| Unit of Measure | Case |
| Width | 25" |
| Side Gusset | 17" |
| Length | 48" |
| Thickness | 3 Mil |
| Color | Clear |
| Density Type | Low |
| Capacity | 56 Gallon |
Overview
Trash Can Liners, 25W x 17G x 48L, 3 Mil, Clear
Reviews



















































































































































































