23W x 10G x 40L, 2 Mil Black Trash Can Liners
SKU: 403340SHB
| Sale Unit | 100 |
|---|---|
| Unit of Measure | Case |
| Width | 23" |
| Side Gusset | 10" |
| Length | 40" |
| Thickness | 2 Mil |
| Color | Black |
| Density Type | Low |
| Capacity | 31-33 Gallon |
Overview
Trash Can Liners, 23W x 10G x 40L, 2 Mil, Black
Reviews













































































































































































