12W x 12L x 6D, 8 Mil Black Zipper Vinyl Stadium Bags
SKU: 64121206SZ
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 200 |
| Width | 12" |
| Length | 12" |
| Depth | 6" |
| Thickness | 8 Mil |
| Color | Clear |
| Zipper Color | Black |
Overview
Black Zipper Vinyl Stadium Bags, 12W x 12L x 6D, 8 Mil
Reviews
Related Products
-
5.5W x 3.25D x 8.25L, Kraft Paper Shopping Bags
$135.13Original price was: $135.13.$39.88Current price is: $39.88.



















































































































































































