12.5W x 15.5L x 2.5D, 4 Mil White Zipper Vinyl Bags
SKU: 642802AC
| Unit of Measure | Case |
|---|---|
| Sale Unit | 250 |
| Width | 12.5" |
| Length | 15.5" |
| Depth | 2.5" |
| Thickness | 4 Mil |
| Color | Clear |
| Zipper Color | White |
Overview
White Zipper Vinyl Bags, 12.5W x 15.5L x 2.5D, 4 Mil
Reviews
Related Products
-
5.5W x 3.25D x 8.25L, Kraft Paper Shopping Bags
$135.13Original price was: $135.13.$39.88Current price is: $39.88.



















































































































































































